محصولات, مقالات چایسان

چای ممتاز فومنات

چای ممتاز فومنات محصولی که پیشنهادی عالی برای مصارف روزمره شماست. شما میتوانید چای ممتاز بهاره فومنات را بسادگی از طریق فروشگاه اینترنتی چایسان خریداری کنید . با چایسان چای های اعلا و تازه فومنات از شهر فومن مستقیما به آدرس شما ارسال میشوند.چای ممتاز فومنات در بسته بندی پاکتی سفید رنگ 450 گرمی می باشد که هر کارتن آن شامل 12 پاکت است.

تلفن پشتیبانی و مشاوره 09116371091

امکان خرید آنلاین این محصول و ارسال به تمام نقاط کشور فراهم شده است

برای خرید آنلاین این محصول بصورت مستقیم از محل تولید کلیک کنید

خرید چای ممتاز فومنات

چای ممتاز فومنات نسبت به چای زرین این شرکت از گس ملایم تری برخوردار است که مانند تمامی محصولات فومنات از بهترین برگ های باغ های چای شمال تهیه میشود و میتواند پیشنهادی عالی هم از نظر طعم و رنگ و هم طعم برای شما و مصارف روزمره شما باشد.

چای فومنات طبیعی و فاقد هرگونه افزودنی می باشد و انتخابی از بهترین برگ و غنچه باغات چای سرزمین خودمان است.

چای ممتاز فومنات

اگر مصرف کننده چای ممتاز بوده باشید حتما با طعم  دلچسب و ملایم آن که حاصل بهترین چای های شکسته ممتاز می باشد آشنایی دارید. چای ممتازفومنات برای مصارف صبحانه و مصارف روزانه پیشنهادی مناسب است و بخصوص برای افرادی که به نسبت چای زرین یک چای ملایم تر از نظر گس را میپسندند پیشنهاد مطلوبی است.

برای خرید چای معطر فومنات به این لینک مراجعه کنید.

تمامی خرید های شما در فروشگاه اینترنتی چایسان ضمانت 100% اصالت و سلامت فیزیکی کالا  را دارد.  در صورت هرگونه تناقض با مشخصات و تصاویر تمامی وجه در همان روز بازگشت داده میشود. با چایسان چای فومنات را اصل و تازه از شهر فومن سفارش دهید و درب منزل خود در تمام استان ها تحویل بگیرید.

چای فومنات خالص و فاقد هرگونه افزودنی است. برای دم کردن چای فومنات 15 الی 20 دقیقه زمان اختصاص دهید تا از خواص یک چای اصیل لذت ببرید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *