چای زرین فومنات

چای زرین فومنات را میتوانید بسادگی در فروشگاه اینترنتی چایسان خریداری کنید. نکته مهمی که باید بدانید این است که چایسان مستقیما چای زرین فومنات را از شهر فومن به آدرس شما ارسال میکند و میتوانید این محصول را با بالاترین کیفیت، تازه، کاملا اصیل و تضمین شده و100 در 100 ایرانی خریداری نمایید. چای سیاه زرین فومنات که به بسته بندی سبز رنگ معروف است و در پاکت های 450 گرمی بسته بندی شده است که هر کارتن آن شامل 12 پاکت طبق شکل زیر می باشد.

چای فومنات
چای زرین فومنات تولید شده از بهترین برگ های چای شمال کشورمی باشد که حتما با طعم، رنگ، گس و عطر عالی خود رضایت شما را جلب خواهد کرد. چای های تازه و سرگل بوته های چای دستچین شده اند و در کارخانه چایسازی فومنات فرآوری میشوند تا یک فنجان سرزندگی را برای شما به ارمغان بیاورند.

چای فومنات طبیعی و فاقد هرگونه افزودنی می باشد و انتخابی از بهترین برگ و غنچه باغات چای است. شاید برای شما جالب باشد که تمام درآمد حاصل از چای فومنات صرف دانشکده فنی فومن دانشگاه تهران میشود و محصولی از شرکت صنایع غذایی فومن می باشد.

 

 

چای ناب ایرانی

شما میتوانید این چای را در کارتن های 12 عددی، 6 عددی  و یا هرمقدار که مد نظرتان می باشد طبق سلیقه و مصرف خود از یک بسته و بالاتر سفارش دهید که بسته 12 عددی شامل ارسال رایگان درب منزل شما میشود و هیچ هزینه ای برای تحویل سفارش نمی پردازید.

قیمت هر پاکت: 47/500 تومان

قیمت بسته 6 عددی: 285 هزارتومان با 5000 تومان تخفیف، 280هزارتومان

قیمت بسته 12 عددی: 570 هزارتومان با 8000 تومان تخفیف و ارسال رایگان مجموعا 562 هزار تومان

 

اگر مصرف کننده این چای بوده باشید حتما با طعم آن آشنایی دارید. چای زرین فومنات در کنار گس عالی و رنگی قوی اصالت یک چای ایرانی را معرفی میکند که پیشنهادی عالی برای میهمانی ها، مصارف خانوادگی و اداری است.

چون چای فومنات فاقد هرگونه عطر و رنگ شیمیایی است لطفا 10 تا 15 دقیقه برای دم کشیدن این چای زمان اختصاص دهید.

چای زرین فومنات

شما میتوانید بسادگی این چای را از طریق شماره گیری تلفن های زیر سفارش دهید تا در اسرع وقت به آدرس شما تحویل داده شود.

تمامی خرید های شما در فروشگاه اینترنتی چایسان ضمانت 100% اصالت و سلامت فیزیکی کالا  را دارد و در صورت هرگونه تناقض با مشخصات و تصاویر تمامی وجه در همان روز بازگشت داده میشود. با چایسان چای فومنات را اصل و تازه از شهر فومن سفارش دهید و درب منزل خود در تمام استان ها تحویل بگیرید.

 

 خرید چای فومنات

برای خرید چای ممتاز فومنات به این لینک مراجعه کنید.

قیمت هر پاکت: 47/500 تومان

قیمت بسته 6 عددی: 285 هزارتومان با 5000 تومان تخفیف، 280هزارتومان

قیمت بسته 12 عددی: 570 هزارتومان با 8000 تومان تخفیف و ارسال رایگان مجموعا 562 هزار تومان

  تصویر کارتن های 12 عددی چای زرین فومنات یا همان چای پاکت سبز فومنات 

 

خرید اینترنتی چای فومنات