چای ممتاز فومنات

چای ممتاز فومنات محصولی که پیشنهادی عالی برای مصارف روزمره شماست. شما میتوانید چای ممتاز بهاره فومنات را بسادگی از طریق فروشگاه اینترنتی چایسان خریداری کنید . با چایسان چای های اعلا و تازه فومنات از شهر فومن مستقیما به آدرس شما ارسال میشوند.چای ممتاز فومنات در بسته بندی پاکتی سفید رنگ 450 گرمی می باشد که هر کارتن آن شامل 12 پاکت است که تصویر بسته بندی مطابق شکل زیر است.

خرید چای ممتاز فومنات

 

چای ممتاز فومنات نسبت به چای زرین این شرکت از گس ملایم تری برخوردار است که مانند تمامی محصولات فومنات از بهترین برگ های باغ های چای شمال تهیه میشود و میتواند پیشنهادی عالی هم از نظر طعم و رنگ و هم طعم برای شما و مصارف روزمره شما باشد.

چای فومنات طبیعی و فاقد هرگونه افزودنی می باشدو انتخابی از بهترین بر و غنچه باغات چای است. شاید برای شما جالب باشد که تمام درآمد حاصل از چای فومنات صرف دانشکده فنی فومن دانشگاه تهران میشود. و محصولی از شرکت صنایع غذایی فومن می باشد.

خرید چای ممتاز فومنات

 

شما میتوانید این چای را در کارتن های 12 عددی، 6 عددی و یا هرمقدار که مورد نیاز شماست از یک بسته و بالاتر سفارش دهید که بسته 12 عددی شامل ارسال رایگان درب منزل شما میشود و هیچ هزینه ای برای تحویل سفارش نمی پردازید.

 

قیمت هر پاکت: 39/500 تومان

قیمت بسته 6 عددی: 237 هزار تومان با 5000 تومان تخفیف، 232 هزارتومان

قیمت بسته 12 عددی: 474 هزار تومان با 8000 تومان تخفیف و ارسال رایگان مجموعا 466 هزار تومان

 

اگر مصرف کننده چای ممتاز بوده باشید حتما با طعم  دلچسب و ملایم آن که حاصل بهترین چای های شکسته ممتاز می باشد آشنایی دارید. چای ممتازفومنات برای مصارف صبحانه و مصارف روزانه پیشنهادی مناسب است و بخصوص برای افرادی که به نسبت چای زرین یک چای ملایم تر از نظر گس را میپسندند پیشنهاد مطلوبی است.

برای خرید چای معطر فومنات به این لینک مراجعه کنید.

چون چای فومنات فاقد هرگونه عطر و رنگ شیمیایی است لطفا 10 تا 15 دقیقه برای دم کشیدن این چای زمان اختصاص دهید.

برند چای فومنات

شما میتوانید بسادگی این چای را از طریق شماره گیری تلفن های زیر سفارش دهید تا در اسرع وقت به آدرس شما تحویل داده شود.

تمامی خرید های شما در فروشگاه اینترنتی چایسان ضمانت 100% اصالت و سلامت فیزیکی کالا  را دارد و در صورت هرگونه تناقض با مشخصات و تصاویر تمامی وجه در همان روز بازگشت داده میشود. با چایسان چای فومنات را اصل و تازه از شهر فومن سفارش دهید و درب منزل خود در تمام استان ها تحویل بگیرید.

 

خرید چای فومنات

 

قیمت هر پاکت: 39/500 تومان

قیمت بسته 6 عددی: 237 هزار تومان با 5000 تومان تخفیف، 232 هزارتومان

قیمت بسته 12 عددی: 474 هزار تومان با 8000 تومان تخفیف و ارسال رایگان مجموعا 466 هزار تومان