چای معطر فومنات

چای معطر فومنات را بسادگی در فروشگاه اینترنتی چایسان ثبت سفارش نمایید و درب منزل تحویل بگیرید  نکته مهمی که باید بدانید این است که چایسان مستقیما چای معطر فومنات را از شهر فومن به آدرس شما ارسال میکند و میتوانید این محصول را با بالاترین کیفیت، تازه، کاملا اصیل و تضمین شده خریداری نمایید. چای سیاه ممتاز معطر فومنات که به بسته بندی زرد رنگ معروف است و در پاکت های 450 گرمی بسته بندی شده است که هر کارتن آن شامل 12 پاکت طبق شکل زیر می باشد.

خرید چای معطر فومنات

چای معطر فومنات تولید شده از بهترین برگ های چای شمال کشور می باشد که حتما با عطر عالی برگاموت و ترکیب آن با چای اعلا ایرانی آشنا هستید.

 

قیمت هر پاکت: 39/500 تومان

قیمت بسته 6 عددی: 237 هزارتومان با 5000 تومان تخفیف، 232 هزارتومان

قیمت بسته 12 عددی: 474 هزارتومان با 8000 تومان تخفیف و ارسال رایگان مجموعا 466 هزار تومان

 

چای های تازه و سرگل بوته های چای دستچین شده اند و در کارخانه چایسازی فومنات فرآوری میشوند تا یک فنجان سرزندگی را برای شما به ارمغان بیاورند.

چای معطر فومنات طبیعی و فاقد هرگونه افزودنی شیمیایی می باشد و انتخابی از بهترین برگ و غنچه باغات چای است. شاید برای شما جالب باشد که تمام درآمد حاصل از چای فومنات صرف دانشکده فنی فومن دانشگاه تهران میشود. و محصولی از شرکت صنایع غذایی فومن می باشد.

چای ممتاز معطر فومنات

شما میتوانید این چای را در کارتن های 12 عددی، 6 عددی و یا هرمقدار که باب میل شماست مطابق با مصرف خود از یک بسته و بالاتر سفارش دهید که بسته 12 عددی شامل ارسال رایگان درب منزل شما میشود و هیچ هزینه ای برای تحویل سفارش نمی پردازید.

اگر مصرف کننده این چای بوده باشید حتما با عطر و طعم مطبوع آن آشنایی دارید. و اگر تاکنون این چای را مصرف نکرده اید حتما به شما پیشنهاد میکنیم.

چون چای فومنات فاقد هرگونه عطر و رنگ شیمیایی است لطفا 10 تا 15 دقیقه برای دم کشیدن این چای زمان اختصاص دهید.

چای های فومنات

شما میتوانید بسادگی این چای را از طریق شماره گیری تلفن های زیر سفارش دهید تا در اسرع وقت به آدرس شما تحویل داده شود.

برای خرید چای زرین فومنات به این لینک مراجعه نمایید.

تمامی خرید های شما در فروشگاه اینترنتی چایسان ضمانت 100% اصالت و سلامت فیزیکی کالا  را دارد و در صورت هرگونه تناقض با مشخصات و تصاویر تمامی وجه در همان روز بازگشت داده میشود. با چایسان چای فومنات را اصل و تازه از شهر فومن سفارش دهید و درب منزل خود در تمام استان ها تحویل بگیرید.

خرید چای فومنات

قیمت هر پاکت: 39/500 تومان

قیمت بسته 6 عددی: 237 هزارتومان با 5000 تومان تخفیف، 232 هزارتومان

قیمت بسته 12 عددی: 474 هزارتومان با 8000 تومان تخفیف و ارسال رایگان مجموعا 466 هزار تومان

تصویر کارتن های 12عددی چای تازه و معطر فومنات یا همان چای پاکت زرد فومنات.

خرید چای فومنات